benevento-logoStworzyliśmy Benevento, aby rozwiązać prosty problem: męskie spodnie zwykle źle leżą. Spodnie są albo za wąskie, albo zbyt luźne. Dzięki pracy nad krojem naszych spodni, zdołaliśmy stworzyć model, który jest złotym środkiem między luzem a dopasowaniem. Utworzyliśmy model, który naprawdę ładnie leży na mężczyznach o różnej budowie.

Czytaj więcej...

Krawiectwo Miarowe Krupa i Rzeszutko to ponad 85 lat praktyki i zarazem cztery pokolenia wiedzy, umiejętności i doświadczeń w szyciu odzieży na miarę. Od 1926 roku niezmiennym celem Pracowni jest dbałość o to, by tworzone przez krawców ubrania wyróżniały się perfekcją kroju, wysoką jakością wykonania, trafnością w doborze tkanin i dodatków oraz wyjątkowym komfortem noszenia.

Czytaj więcej...

saphir-logo-duze

Saphir to francuska marka z ogromną tradycją, wyróżniająca się na rynku optymalnym składem swoich produktów i najwyższą jakością. W procesie produkcji wykorzystywane są najlepsze surowce bez względu na koszty ich pozyskania. Z ekskluzywnej linii Saphir Medaille d'Or 1925 korzystają najlepsze i najbardziej znane marki obuwnicze z całego świata. Gdzie mowa o profesjonalnej pielęgnacji butów, tam nie może zabraknąć marki Saphir.

Czytaj więcej...

zarembaPracownia krawiecka Zaremba to ponad sto lat historii, która jest także historią Warszawy i jej znamienitych mieszkańców. Zawsze w centrum stolicy, razem z miastem przeżywała zarówno wielkie rauty i bale, jak i represje i zniszczenia.

 

 

 

Czytaj więcej...