Członkostwo zwykłe

W szeregi naszego stowarzyszenia zapraszamy szczególnie osoby związane z obszarami życia, którymi się zajmujemy. Wszystko, co związane z elegancją, stylowym życiem, tradycyjnym rzemiosłem czy sztuką może znaleźć u nas swoje miejsce. Jeśli chcesz realizować swoje cele wspólnie z nami, wystarczy, że zdobędziesz rekomendację dwóch spośród członków. Uczestnictwo w naszym stowarzyszeniu daje możliwość udziału w imprezach (spotkania, targi, konferencje), które organizujemy oraz korzystania ze specjalnych ofert, które przygotowują dla nas nasi partnerzy i przyjaciele. Członkowie stowarzyszenia mogą też głosować w wyborach do jego władz. Dżentelmeni nie rozmawiają co prawda o pieniądzach, ale tak, mamy też składki członkowskie.

Obowiązkiem członka naszego stowarzyszenia jest też działać na rzecz realizacji naszych celów i brać aktywny udział w działalności Buta w Butonierce.

Członkostwo wspierające

But w Butonierce BSC działa w oparciu o partnerów, nazywanych też członkami wspierającymi. Są to osoby fizyczne i prawne, które nie tylko płacą składki, lecz także przekazują nam wsparcie finansowe lub rzeczowe. Warunki tego rodzaju wsparcia określane są za każdym razem indywidualnie.

Nasi partnerzy to wytwórcy luksusu – niektórzy spośród najwybitniejszych w Polsce przedstawicieli branż związanych z profilem naszej działalności, pracownie rzemieślnicze oraz producenci.

Członkowie wspierający mogą także – przez przedstawicieli – brać udział w walnym zgromadzeniu stowarzyszenia, gdzie zabierają głos doradczy. Oczywiście poza tym cieszą się wszystkimi przywilejami, które mają członkowie zwyczajni stowarzyszenia.

Sympatycy i ambasadorowie

Jeśli deklarujesz poparcie dla naszych celów i sam je propagujesz, ale z jakichś powodów nie chcesz być formalnym członkiem stowarzyszenia, możesz zostać jego sympatykiem. Sympatycy nie mają wszystkich obowiązków i przywilejów, które przysługują członkom stowarzyszenia, ale działamy razem dla wspólnego celu. Czasem osoby szczególnie zasłużone, których wkład w promowanie elegancji i stylowego życia bardzo doceniamy, mogą otrzymać od nas tytuł ambasadora stowarzyszenia.